Kaprun / AT

Resort

Proslulá rakouská oblast, která nabízí bohaté sportovní vyžití pro všechny věkové i výkonnostní kategorie, nazývaná také „Europa SportRegion“, vznikla spojením středisek Zell am See s lyžařským areálem Schmittenhöhe (2000m), Kaprunem s lyžařskými areály Kitzsteinhorn (3.203 m - ledovec) a Maiskogel (1675m). Pro běžkaře je v oblasti připraveno na 250 km běžeckých stop (vč. osvětleného okruhu kolem jezera Zell am See), napojení na Pinzgauskou a Saalašskou síť běžeckých tras, vysokohorské trasy na Kitzsteinhornu a Schmittenhöhe. Noční ježdění umožňují uměle osvětlené trasy v okolí Kaprunu a Zell am See, které leží na břehu jezera, na jehož zamrzlé hladině se v zimě bruslí a surfuje.
Území s ledovcem garantuje lyžařské a snowboardové možnosti po celý rok. Více než 130 km různorodých upravených sjezdových tratí a přes 200 km běžeckých stop uspokojí i ty nejnáročnější lyžaře a snowboardisty. Nadmořská výška horní stanice lanovky ve výši 3.029m garantuje kvalitní přírodní sníh i v letním období. Lyžařský areál Schmittenhöhe, nabízející 77 km dobře upravovaných sjezdových tratí všech stupňů obtížnosti, je především vyhledáván pro náročné černé sjezdové tratě v čele se známou Trassabfahrt s délkou 4 km a převýšením 900 m. 

Mezi Zell am See a Kaprunem se nachází 36 jamkové golfové hřiště, které společně s vyjíždkami na kole a dalšími aktivitami bude naším doplňkovým odpoledním programem.

Snowparky

Glacier Park

Easy Park

Central Park 

více informací o snowparcích naleznete zde: snowpark.kitzsteinhorn

 GOLF

 více informací na: golf club