Burton Snowboard Kemp

 ŠPINDLERŮV MLÝN

                     p950030

 

 21.03. - 29.03. 2015


facebook

Pro naše věrné kempery přicházíme s nabídkou 3% slevy pro nákup zboží ve Store13, Vodičkova, Praha 1. Při každé další účasti na kempu se vám bude načítat po 3% sleva!!! Pojedete desetkrát na kemp a máte slevu 30% !!! 

K základní myšlence pořádání série zimních snowboardových kempů a navázání na letitou tradici, dospěli organizátoři po konci zimní sezóny 08/09, kdy se po menší pauze uspořádal ve Špindlerově Mlýně velice úspěšný „Burton camp 2009“. Tento camp sloužil mimo jiné i jako určitý monitorující prvek, kdy se organizátoři snažili zjistit, jakým nejlepším způsobem by se toto odvětví, zaměřené na vzdělávání a sportovní aktivní činnost, mohlo vyvíjet dál do budoucna. 

Proto Burton Snowboard Kemp přichází s dlouhodobějším konceptem pořádání kempů zaměřených především na mladší generace-děti(min. věk kempera je 8 let), ale také jejich rodiče a příbuzné.  Tato skupina lidí by měla doplnit tradiční účastníky kempu, kterým je většinou průměrně kolem 12-18 let.  Právě nejen věkem účastníků, ale hlavně náplní a zaměřením, by se měl Burton Snowboard Kemp alespoň trochu lišit od stávajících freestyle campů. 

Z názvu je patrné, že se organizátoři rozhodli používat slovo „kemp“ namísto anglického výrazu „camp“. Kemp a tábor je totiž jeden z možných překladů tohoto anglického slovíčka do českého jazyka. A právě spíše zimním táborem (kempem), by měl Burton Snowboard Kemp být! 

Zaměření by mělo být více individuální, kdy se hromadně neučí pouze freestyle, ale může nastat situace, kdy se vytvoří menší skupinka jezdců, která na snowboardu teprve začíná. Té se přizpůsobí výuka, aby se i oni mohli úměrně svým schopnostem zdokonalovat. Tomu bude odpovídat i složení lektorského sboru.  Spojení profesionálů ovládajících freestyle a metodiku. Na ježdění by měl navazovat aktivní doplňkový program. Sport v tělocvičně, plavání a regenerace, videocoaching, hry, přednášky atd.


Věříme, že si právě Burton Snowboard Kemp 2015  vyberete a budete spokojeni.

 

p249764